Новые записи
АДЭИ УКРАИНЫ21:37 02/03/2016
Організатори конкурсу:
Київське міське відділення творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, композитор Валентина Біган

5 переможців, які займуть призові місця, отримають:
1. Диплом переможця конкурсу;
2. Право на виконання обраної пісні;
3. Грошову винагороду;
4. Безкоштовний запис обраної піснв на студії "Leon Records".

Інші учасники конкурсу отримають дипломи та цінні подарунки від Валентини Біган

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні заповнити анкету учасника, вибрати, з опублікованих в  групі http://vk.com/vichna_ukraina музичних творів (пісень), пісню для конкурсу яка сподобалась, сплатити благодійний внесок у розмірі 200 грн., отримати мінусову фонограму, вивчити та виконати пісню на конкурсі.

Заявки відправляти на e-mail:
                                                           estrada.kiev@ukr.net 

Музыка джаз, блюз. Автор - исполнитель  Алексей Сергеевич Фомин.
Від  Продюсерського центру  «24 carats of art» та Громадської  організації «Клуб хореографічного та вокального мистецтва «Міленіум».

        Чи часто ви замислюєтеся про те, як народжуються таланти? Чому останнім часом такі популярні стали талант-шоу, і як нікому не відомі виконавці раптом набувають загальної, навіть всесвітньої популярності? Хтось з нас обдарований від природи, комусь треба наполегливо працювати, щоб досягти високих результатів у своїй справі. Як би то не було, суспільство відбирає і визнає кращих з кращих, але щоб досягти вершин, треба розпочати з першої сходинки вгору. Такою сходинкою для молодих українських талантів стане новий Міжнародний культурно-творчий проект "24 карати мистецтва".

    «24 карати мистецтва» є культурно-творчим проектом міжнародного рівня, який стане достойною платформою для реалізації основних задач та цілей Продюсерського центру  «24 carats of art» та ГО «Клуб «Міленіум». Формат проведення проекту досить креативний та незвичайний, що надасть можливість усім його учасникам по-справжньому насолодитись мистецтвом в усіх його барвах...

читать полностью
Evpatoriya07:12 03/11/2015
В воскресенье, 18 октября в Евпатории, на территории международного гоночного комплекса «Crimea Grand Prix» состоялись финальные заезды лично-командного Кубка России по картингу 2015. 


В последний день соревнований в них приняло участие более 70 спортсменов из разных регионов России и ближнего зарубежья.


Победителей среди крымских спортсменов в турнире не было. Единственные, кто преуспел  молниеносной борьбе — это самые маленькие пилоты. В Классе Кадет+Пионер второе и третье место заняли наши земляки из Евпатории и Симферополя.

Тройка призеров категории самых маленьких1 место №17 Даниил Терещенко, Волгодонск;
2 место №60 Владимир Сухоносенко, Симферополь;
3 место №7 Влада Постаногова, Евпатория.


Класс «KF-junior»1 место № 9 Захар Слуцкий, Санкт-Петербург;
2 место №44 Артем Лобаченко, Москва;
3 место №12 Денис Жарков.12-летний Илья Дьяченко из Феодосии, перед началом заезда ставил перед собой цель не прийти последним. Он с ней справился, финишировав седьмым из восьми участников. Маленький пилот мини-болида старался и вел борьбу до  последнего...

читать полностью
страницы:3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |