15:58 05/02/2010
УНІВЕРСИТЕТ ШЕВЧЕНКА: НОВА-СТАРА ЛЮБОВ
Якщо поставити собі за мету хоча б щомісяця досягати чогось конкретного - можна врешті-решт чогось досягти. Я готова бути прикладом. Цього року я вирішила щомісяця "отрмувати" позитивні результати. От вчора хвалилася вам завершенням мистецької роботи. Нині - знайшла собі інші приємні клопоти. Коли я не можу покидати сврєї домівки - я спілкуюсь з вами... Провокую чи спонукаю до дискусій. Або ділюсь своми думками чи "досягненнями". Наприклад, сьогодні, після довгих поневірянь я повернулася в мій улюблений університет ім.Шевченка. Маленькою я мріяла тут вчитися. Пізніше - вчилася. А відсьогодні працюю на кафедрі фольклористики. Так що якщо ви вчитеся чи працюєте в Інституті філології - тепер ми будемо зустрічатися. Поки ділитися якимись здобутками рано. Але як тільки з"явиться щось цікаве - обов"язково розповім. А вас просто закликаю - не лінуйтеся мріяти, ставити перед собою чіткі завдання і втілювати їх у життя. Тоді нам усім буде комфортніше жити)))
Вже скоро! з 6 по 19 березня в ДК "Мистецький арсенал". а 5 березня - урочисте відкриття. Ти, моя люба, у числі найбажаніших гостей!
Так наповнюється серце радістю, коли у друзів нові досягнення. Особливо за тебе радію, Анжелічко - дівчинка з ангельскою душею. Нехай робота на кафедрі фольклористики стане для тебе задоволенням. Знаю, що не легко буває тобі, але навіть і від великих зусиль можна отримувати задоволення, бо життя триває цікаво, а досягнення роблять біографію багатішою.
страницы:1