Лия Тала
Лия Тала
звездность: 0
дата последнего визита:30.08.2010 20:21
дата регистрации:15.07.2010
Статус:нет на сайте
Контакты:
телефон 1:0972249752
e-mail:
Творческий псевдоним:
Лия Тала
 • Жанр
  Музыкант
 • Страна
  Украина
 • Регион
  Киевская область
 • Город
  Киев
Сайт артиста в проекте:
Персональный сайт артиста:


Описание группы и деятельности:
Відчуття Життя, радості, щирості - емоції, які, водночас з шаленою енергією та легкістю, випромінює молода співачка Лія Тала. Як і вона сама, її творчість нестримана та відверта.
Це новий погляд на поп-музику, це сміливість вираження, що захоплює своєю безпосередністю, щирістю почуттів. Лія Тала –не закон або фікція. Вона – легка та смілива!
Вона Справжня.
Знаходячись на початку своєї творчої діяльності, сценічне життя Лії вже активне та яскраве. Любов до різноманіття музичних стилів, жага до пізнання нового – все втілюється в молодому образі співачки – вишукано простому або несамовито енергійному... Яким він ще може бути? Палітра почуттів людини безмежна, тож їх не можна імітувати або зробити стійким законом, як і образ Лії Тали.
В маленькому південному містечку Красноперекопську в 1992 році народилась майбутня співачка Лія Тала (справжнє ім’я – Олена Карась). Вже з 6ти років вона стала справжнім «вибухом» для міста – все почалось з театр-студії «Мандарин», куди батьки віддали маленьку Оленку, яка проявляла неабияку зацікавленість музикою. Керівника театру-студії, Шпарьову Аліну Валеріївну, дівчинка полюбила з перших занять, і навіть зараз вважає її своєю «другою мамою»! Адже саме вона дала Оленці перші уявлення про музику, які відбиваються на все життя дитини, можна навіть сказати, сформувала подальший творчій світогляд Лії Тали.
Одразу ставши солісткою колективу, на кожному конкурсі, фестивалі або простому міському концерті виступ Олени був справжньою подією – батьки власноруч завжди готували костюми та антураж для виступів. Найперша пісня – Barby girl – була підготовлена як професійний сценічний номер («ляльку» виносили в величезній коробці!) Новітність образів – ось до чого прагнула співачка з самого малку!
Потім була дитяча телепередача «Клас!», де майбутня Лія Тала була ведучою – і жоден малюк Красноперекопська не пропускав її. Це був час, коли з міського телеканалу вона почала шлях до популярності – сама Лія згадує ці роки як перші кроки до самостійності.
Коли Олену привели в музичну школу, вона вже вміла дещо грати на фортепіано – і горіла бажанням вчитись! Викладач помітила неабиякий талант майбутньої учениці – у Олени був так званий «кольоровий» слух – кожна нота мала своє неповторне забарвлення, більше того – жила своїм життям, була окремою особистістю!
Вже в 13 років Оленка зіграла головну роль в мюзиклі «Русалонька», де виконала пісні на власні слова – вже й годі говорити про дивовижну сценографію, костюми та декорації що продумали та створили (власноруч!) її батьки. Вже тоді маленька співачка входила в Книгу найталановитіших дітей Криму.
Протягом дитинства Лії Тали було безліч різноманітних конкурсів. Тут перераховані деякі з них:

• «Бегущая по волнам» 2005-2008 - Лауреат
• «Червона рута» 2007 – Лауреат
• «Золотий лелека» 2006 – Гран-прі
• «Вінець Овідію» 2006 - Лауреат
• «Світ талантів Південної України» 2004 – Гран-прі
• «Зоряний дощ» 2004 – Лауреат
• «Перлина Криму» 2003 – Лауреат
• «Зорепад» - Лауреат
• «Золота нотка» - Лауреат

В 2007 році Олена приїздить до Києва вчитись (їй всього 14!) – і вступає в музичне училище ім.Глієра на відділення естрадного вокалу. І це - початок нового періоду в житті співачки – захоплення джазом. Вона відвідує різні семінари (Френка Лейсі, Марека Балати, Джеймса Сполдінга, Ронні Бараша тощо), слухає безліч музики, займається імпровізацією.
Тільки в цей період життя співачки починає розуміти, що є справжня музика, де є кінець «ілюстрації» твору – і початок творчості. Вона починає активно працювати над собою, прагнучи колись досягти вершин майстерності виконавського мистецтва…
Вже навчаючись на третьому курсі училища, життя Олени різко змінюється. В вересні 2009 року вона знайомиться з молодими музикантами – зі звукорежисером та аранжувальником Володимиром Поперечним, та з композитором Олександрою Моцар, які на той час знаходились в пошуку по-справжньому талановитої та неординарної співачки. Всі троє одразу відчувають спільність інтересів в творчості – і, як наслідок, народжується Л і я Т а л а!

Володимир Поперечний – продюсер
Олекандра Моцар - директор

Lia_Tala@ukr.net www.Lia-Tala.com
 Я-звезда: статьяПоследние материалы